Realitní makléř Adéla Dvořáková

Něco o mně.

Realitní makléřka Adéla Dvořáková

Jmenuji se Adéla Dvořáková a jsem realitní makléřka. Pocházím z Čelákovic a profesně působím především v Praze  a ve  Středních Čechách. Vzdálenost však není překážkou a ráda pomohu kdekoliv.

Mám dlouholeté zkušenosti s jednáním s lidmi, a hlavně dlouhodobě pracuji v realitách. Moji klienti jsou jak prodávající, tak i kupující, pronajímatelé a nájemci. Jsou různě nároční a řeší více i méně složité životní situace.

To, co mě odlišuje od mých konkurentů je znalost realitního práva, realitního trhu a má schopnost pozorně naslouchat potřebám každého z mých klientů.  Vím, že každý klient je jiný a proto pracuji tak, abych pomohla všem docílit rychlého prodeje nemovitosti.

Při své práci využívám moderní technologie, internet a také nejnovější nástroje marketingu.

Při prodeji spolupracuji s uznávaným advokátem, projektantem, finančním poradcem, profesionálním fotografem a s dalšími odborníky.

Svým klientům, majitelům nemovitostí jsem k dispozici bez omezení po celou dobu naší spolupráce při prodeji či pronájmu jejich nemovitosti. Zajišťuji svým klientům realitní a finanční poradenství, zařizuji tržní a dědické odhady, energetické štítky, zařizuji přepisy energií s dodavateli a mám možnost vypracovat Vám daňové přiznání pro daň z nemovitosti.

Vyzkoušejte jiný přístup k Vám, majiteli nemovitosti, a přesvědčíte se, že se dá prodat či pronajmout Vaše nemovitost bez problémů a za co nejvyšší možnou cenu.

Serióznost a následně spokojenost mých klientů je mým cílem.